Saunamaja

Meie saunamaja pakub mitmekülgseid võimalusi erinevateks üritusteks. Esimese asjana tahaksin esile tuua meie avarat peosaali, mis mahutab mugavalt kuni 30 inimest. See on ideaalne koht sünnipäevade, pulmade, firmaürituste või muude pidulike sündmuste korraldamiseks. Peosaal on hubane ja maitsekalt sisustatud, pakkudes kõigile külalistele mõnusat atmosfääri.

Lisaks peosaalile pakume ka ööbimisvõimalusi, et pidu saaks kesta terve nädalavahetuse. 11 ööbimiskohta on avatud planeeringuga saali vastas teisel korrusel.

Meie saun on suurepärane võimalus lõõgastumiseks ja enda eest hoolitsemiseks. Saunamajas on avar saun, mis mahutab korraga kuni 12 inimest. Saunast mõnekümne sammu kaugusel on jahutav tiik. Tiigi kaldal on olemas ka kümblustünn.

Meie saunamajas on kaks katusealusega terrassi, kus saate nautida värsket õhku ja kaunist ümbrust. Terrassid pakuvad suurepäraseid võimalusi väljas istumiseks ja grillimiseks. Seal saate veeta meeldivaid hetki koos lähedastega ja nautida looduse ilu.

Oleme püüdnud luua saunamaja, mis pakub parimat kogemust meie külastajatele. Olgu see siis privaatne pidu, peresündmus või lihtsalt hetk lõõgastumiseks. Ootame teid külla, et saaksite nautida unustamatut aega meie hubases ja kaunis keskkonnas.