Kämpingud

Meie kämpinguala pakub teile võimalust põgeneda linnakärast ja nautida rahulikku ning looduslähedast keskkonda. Oleme loonud siin ideaalse paiga, kus saate veeta lõõgastavat aega looduses koos oma lähedaste või sõpradega. Meie kämpingualal on kuus 3-kohalist majakest.

Väärtustame looduse lähedust ja soovime luua autentse kämpinguelamuse. Seetõttu on pesemisvõimalused ja WC meie hoonetest veidi eemal. See võimaldab teil lähemalt kogeda looduse võlusid ning nautida värsket õhku ja puutumatut looduskeskkonda.

Lisaks majutusvõimalustele pakume ka meie kämpingualal lõkkeplatsi ja grillimisvõimalust. Saate nautida õhtuid lõkke ääres istudes ja sooja tule paistel lugusid jagades. Kui soovite aga maitsvat toitu valmistada, siis on meie grillimisvõimalus teile suurepäraseks abimeheks. Grillides oma lemmiktoite, saate nautida maitsete ja lõhnade harmooniat ning veeta meeldejäävaid hetki koos oma kaaslastega.

Broneeringud meie kämpingutesse on võimalik teha nii teiste hoonetega koos, kui ka eraldi. Soovime, et te tunneksite end siin hästi ja saaksite jagada oma puhkuseelamusi ka lähedaste ja sõpradega.

Ootame teid avasüli meie kämpingualal, kus saate lõõgastuda, nautida loodust ja luua unustamatuid mälestusi.