Peamaja (suur peomaja)

Kivi Puhkemajade peamaja ehk suur peomaja on ideaalne koht, nii pulmade, juubelite, sünnipäevade kui ka ettevõtete erinevate ürituste läbiviimiseks või tähistamiseks.
Peamaja on kaheosaline, mida ühendab valgusküllane klaasseinaga fuajee/vastuvõturuum. Peamajas on kaks eraldi peosaali.
Suures saalis on ideaalne viia läbi pidulikke üritusi kuni 84-le inimesele(jääb ruumi nii liikumiseks kui tantsuks). Suurde peosaali saab mahutada ka rohkem külalisi, aga iga erikokkulepe vaja klientidega kohapeal täpsustada. Kivi Puhkemajade suure Peamaja suures saalis saab läbi viia seminari/koosoleku või tooteesitluse kuni 100-le külalisele. Suur Peosaal on avar ja valgus pääseb ruumi läbi rohkete katuseakende(kogu peosaal terves ulatuses avatud lahendusega kuni katuse räästani) kui ka kolmes seinas olevatest kaarakendest. Suurt Peosaali ehivad 4 puidust tugisammast, mis omakorda toetavad varasema vahelae talasid ja sarikaid ning kõik kokku loovad need väärika ja mõnusalt omanäolise atmosfääri.
Väikeses saalis saab korraldada pidupäeva kuni 30-le külalisele. Väiksemast peosaalist on eraldi pääs väliterrassile, millest arvestatav osa on varjus, ehk katusealune osa.
Suuremate ürituste puhul kombineeritakse pidu üle terve maja ning erinevad peosaalid võivad saada sootuks uue tähenduse või lahenduse.
Majutuse võimalust peamajas pakume koos peamaja rendiga ning aastaringselt. Peamajas on kokku 18 voodikohta (4 erinevas ruumis, neist üks 2 kohaline), puhkeruumid asuvad maja teisel korrusel ja hoone kahes erinevas tiivas. Voodikohad on ettevalmistatud kui klient on sellekohasest soovist meile kirjalikult ette teada andnud. Peamaja mõlemas puhke osas on nii pesemisvõimalused kui wc lahendus.
Peamaja suure peosaali taga on olemas täiesti toimiv ning kõikide vajalike tarvikutega suur köök. Me oleme selle lahenduse loonud klientidele, kes soovivad oma seltskonnale ise süüa teha, olgu selleks hommikusöök oma kolleegidele või õpilastele või näiteks suur õhtusöök, koos-kokkamisega oma sõprade seltsis. Köögi kasutamiseks tuleb see varasemalt meiega kokku leppida.
Peamajas on keskküte, mille allikaks on meie enda katlamaja ja mille ahjus hoiab tuld sees meie maja kolleeg. Suures peosaalis on kamin ja eritellimusega saab ka sinna meie abiga tule sisse(klientidel endal, omaalgatuslikult pole lubatud kaminasse tuld teha).
Kivi Puhkemajade peamaja on koht kus saate luua väärika ja omanäolise peo oma kallitele külalistele. Samuti võib see olla maja, kus ettevõttena viite läbi ürituse, kus Teie kliendid saavad linnakärast eemale ja keskenduvad vaid päeva olulisematele teemadele.