Peamaja (Suur saal ja seminari saal)

Kivi Puhkemajade peamaja on ideaalne koht, nii pulmade, juubelite, sünnipäevade kui ka ettevõtete erinevate sündmuste läbiviimiseks või tähistamiseks.
Peamaja on kaheosaline, mida ühendab valgusküllane klaasseinaga fuajee/vastuvõturuum. Peamajas on kaks eraldi saali.
Suures saalis on ideaalne viia läbi pidulikke üritusi kuni 80-le inimesele (jääb ruumi nii liikumiseks kui tantsuks). Suurde peosaali saab mahutada ka rohkem külalisi, aga iga erikokkulepe vaja klientidega kohapeal täpsustada. Kivi Puhkemajade suure Peamaja suures saalis saab läbi viia seminari/koosoleku või tooteesitluse kuni 100-le külalisele. Suurt Peosaali ehivad 4 puidust tugisammast, mis omakorda toetavad varasema vahelae talasid ja sarikaid ning kõik kokku loovad need väärika ja mõnusalt omanäolise atmosfääri.
Seminari saalis saab korraldada pidupäeva kuni 30-le külalisele. Väiksemast saalist on eraldi pääs väliterrassile, millest arvestatav osa on varjus, ehk katusealune osa.
Suuremate ürituste puhul kombineeritakse pidu üle terve maja ning erinevad peosaalid võivad saada sootuks uue tähenduse või lahenduse.
Majutuse võimalust peamajas pakume koos peamaja rendiga ning aastaringselt. Peamajas on kokku 20 voodikohta (2x6st tuba ning 2x4st tuba) Puhkeruumid asuvad maja teisel korrusel ja hoone kahes erinevas tiivas.
Peamajas on keskküte, mille allikaks on meie enda katlamaja. Suures peosaalis on kamin ja eritellimusega saab ka sinna meie abiga tule sisse (klientidel endal, omaalgatuslikult pole lubatud kaminasse tuld teha).
Olgu sündmuseks sünnipäev noortele või täiskasvanutele, firmapidu, pulm või hoopiski seminar – meie puhkemajade kompleks pakub mitmekülgseid võimalusi igat tüüpi sündmuste korraldamiseks.