Suvepäevad & talvepäevad

Kas soovite korraldada meeldejäävaid suve- või talvepäevi kaunis looduskeskkonnas? Kivi puhkemajade kompleks pakub ideaalset kohta, kus saate korraldada unustamatuid suve- või talvepäevi koos oma meeskonnaga. Meie mitmekülgsed võimalused ja rajatised võimaldavad teil nautida meie kaunist loodust ning veeta aega meeleolukate tegevuste ja ühisüritustega.

Peamaja on meie kompleksi süda, pakkudes kokku 18 voodikohta. See on suurepärane koht suve- või talvepäevade korraldamiseks ning pakub mugavat majutust teie meeskonnale. Lisaks ruumidele seminarideks ja koosviibimisteks on meil suur saal, mis mahutab laudade taha kuni 84 inimest, ning väike saal, mis sobib kuni 30 inimesele. Seega saate valida just teile sobiva ruumi vastavalt tegevustele ja osalejate arvule.

Peamajas on ka privaatne saun, mis on mõeldud 8 inimesele. See on suurepärane võimalus lõõgastumiseks pärast aktiivseid tegevusi. Meie kompleksis on ka lõkkeplats, kus saate veeta aega lõkke ümber istudes ja meeleolukaid vestlusi jagades. Samuti pakume telkimisvõimalust, mis annab teile võimaluse veeta öö looduses ning tunda looduse lähedust ja rahu.

Saunamaja on veel üks suurepärane võimalus suve- või talvepäevade pidamiseks. Seal on peosaal, mis mahutab kuni 30 inimest, ning majutusvõimalused 11 inimesele. Saunamajas on ka eraldi saun, mis mahutab 12 inimest, pakkudes teile võimalust nautida lõõgastavat leili pärast aktiivseid tegevusi. Kui soovite midagi erilist, siis kümblustünn ja kaks katusealust terrassi lisavad teie suve- või talvepäevadele lõõgastavat atmosfääri.

Lisaks pakume kämpingumaju, kus on 4 maja, millest igas on 3 voodikohta. See on suurepärane võimalus majutamiseks teie meeskonna liikmetele, kes soovivad veeta öö looduses ja nautida maalilist ümbrust. Lisaks on meie kompleksis lõkkeplats ja grillimisvõimalus, kus saate nautida maitsvat toitu ning luua hubaseid hetki suve- või talvepäevade tähistamiseks.

Oluline on ka teada, et Kivi puhkemajad on lemmikloomasõbralikud, seega võite tuua ka oma neljajalgsed sõbrad suve- või talvepäevadele kaasa. Meie meeskond on pühendunud tagama, et teie sündmus oleks meeldejääv ja sujuvalt korraldatud ning on valmis teid abistama kõikides korralduslikes detailides.

Tulge ja nautige meie kaunist loodust ning veetke meeldejäävaid suve- või talvepäevi Kivi puhkemajade kompleksis. Looge meeskonnaga tugevamad sidemed, naudite aktiivseid tegevusi ja looduse ilu ning looge mälestusi, mis kestavad terve elu.