Kivi Puhkemajad

Tartust vaid 15 minutilise autosõidu kaugusel, Aovere-Kallaste suunal, asub väga hea juurdepääsuga Kivi Puhkemajade kompleks. Kõik Peo ja Puhkemajad asuvad meie maadel, kus naabreid lähedal ei ole ja just see annab meie kallitele külalistele võimaluse, tunda rõõmu vaid oma seltskonnast ja kutsutud külalistest.

Lõuna-Eesti puhkemajad auväärses nimekirjas oleme olnud ja tegutsenud juba viimased paarkümmend aastat. Tartumaa puhkemajade seast oleme neil aastatel eristunud nii kohapealse kalapüügi kui ka väsimatu lihagrillimisega, aga eelkõige, “alati valmis” peo ja üritus lahenduste korralduse ja läbiviimisega.

Meie kliendid on ikka ja jälle hea sõnaga pidanud meeles meie väsimatu koka Urmase rikkalikke peolaudu, alati rõõmsameelse Tarmo tegutsemist ja tema oskusi lihade grillimise alal. Samuti on kliendid märkinud heaks tagasisideks koostöö maja perenaise Kati-ga, kes alati suure hoole ja armastusega aitas klientidel peoruume suurteks sündmusteks ehtida ja ette valmistada.

Nagu kõik me ümber, nii on ka Kivi Puhkemajad muudatuste lainel. Kuna peoteenuste valdkonnas on täna väga rikkalik erinevate teenuste pakkumine, väga laiale maitsele ja eelistustele, siis usume, et käes on ajad, kus klient ise kombineerib oma uhke ja meeldejääva peo, kombineerib kokku erinevate teenusepakkujate teenustest, täpselt oma eelistuste, võimaluste ja soovide järgi. Loob peo või ürituse, mis kauaks jääb meelde ning on ka aja möödudes hea ja ilus meenutada.

Tänane meeskond Ergo ja Mart, annavad endast parima, et leida Teie üritusele parim lahendus. Meie jaoks on tähtis, et ürituse tellija (tavapäraselt pidupäeva täht või tähed) tunneks end oma üritusel peo kalli külalisena.

Kivi Puhkemajad meeskond teab, et hea pulma, juubeli või sünnipäeva, aga mistahes teise suurema ürituse vundamendiks on piisav ettevalmistuse aeg, vahetu suhtlus korraldusmeeskonna ja kõigi seotud osapoolte vahel. Peame oluliseks ajaplaneerimist ettevalmistuse etapi algusest kuni ürituse läbiviimise ja selle kokkuvõtteni.Proovime leida üles detailid, mis saaksid muuta Teie ürituse meeldejäädavaks, aga samuti väikesed detailid, millega varakult tegeleda, et need ei oleks takistuseks pidupäeva edukaks läbiviimiseks.

Eestis, Lõuna-Eestis, Tartumaal, pole vahet, meie maal osatakse hinnata head pidu ja erinevaid peokombeid, aga mõnikord lihtsalt keeb pidu üle ääre. Oleme püüdnud selliseid olukordi ette näha ja anname alati parima, et leida kiired ja parimad oskused olukorra positiivseks lahenduseks.

Maakivi aiad, peomajade väärikad maakividest seinad, sambad suures peomaja saalis ning katuse räästani avatud peosaalid, meil on millega eristuda teistest peopaikadest. Oleme uhked oma hoonete arhitektuuri üle ja proovime hoida hoonetele antud ilu.

Kivi Puhkemajadel on oma väärikas ajalugu, me tegutseme igapäevaselt selle nimel, et muuta meie puhkemajade tingimusi klientide jaoks paremaks ja me ootame Teid külla, võtke aega, et luua uusi meeldejäävaid hetki…

Kivi Puhkemajad meeskond