Kivi Puhkemajad

Kõigest 15-minutilise autosõidu kaugusel Tartust, Aovere-Kallaste suunal, paikneb mugavalt ligipääsetav Kivi Puhkemajade kompleks. Kõik meie puhkemajad asuvad piisavalt priivaatselt teistest, mis võimaldab külalistel nautida ainult oma seltskonda ja kutsutud sõpru.

Oleme Lõuna-Eesti puhkemajade seas aastakümneid tegutsenud ning tuntud mitmekülgsete tegevuste, sealhulgas kohapealse kalapüügi ja lihagrillimise, aga eelkõige “alati valmis” peokorralduse ja seiklusmängude poolest.

Tänapäeval, mil peoteenuste valdkond pakub rikkalikult erinevaid võimalusi, usume, et kliendid soovivad ise kombineerida teenuseid vastavalt oma maitsele, eelistustele ja sündmuse iseloomule. Kivi Puhkemajad on muudatuste lainel ning pakuvad mitmekülgseid võimalusi, et aidata luua meeldejäävaid ja isikupäraseid üritusi.

Meie meeskond mõistab, et iga suur sündmus, olgu see pulm, juubel või sünnipäev, vajab põhjalikku ettevalmistust ja otsest suhtlust korraldusmeeskonna ning kõigi osapoolte vahel. Hindame aega, mis kulub ürituseks valmistumisele alates ettevalmistusetapist kuni ürituse lõpuni, ning püüame leida detailid, mis muudavad sündmuse meeldejäävaks.

Olenemata sündmusest või kohast, kus see toimub, oleme pühendunud heade pidude ja peokommete väärtustamisele. Kivi Puhkemajade ajaloolised kiviseinad ja unikaalne arhitektuur aitavad meil eristuda ning oleme uhked hoone ilu säilitamise üle.

Kivi Puhkemajad on rajanud väärika ajaloo ning igapäevaselt teeme kõik selleks, et parandada meie puhkemajade tingimusi ning ootame teid külla, et koos luua uusi meeldejäävaid hetki.

Kivi Puhkemajad meeskond