Sünnipäeva pidamine

Kas soovite korraldada meeldejäävat sünnipäeva maalilises keskkonnas? Kivi puhkemajade kompleks pakub ideaalset kohta, kus saate tähistada oma sünnipäeva erilisel viisil. Meie rajatised ja võimalused sobivad suurepäraselt sünnipäevapidudeks ning meie meeskond on valmis tegema kõik endast oleneva, et teie sündmus oleks meeldejääv ja täiuslik.

Peamajas on meie kompleksi süda, kus on kokku 18 voodikohta. See on suurepärane koht sünnipäevapidude korraldamiseks ning pakub mugavat majutust teie lähedastele ja sõpradele. Meil on suur saal kuhu mahub laudade taha istuma kuni 84 inimest, ning väike saal, mis sobib kuni 30 inimesele. Sõltuvalt sünnipäeva iseloomust ja osalejate arvust saate valida just teile sobiva ruumi.

Peamajas on ka privaatne saun, mis on mõeldud 8 inimesele. See on suurepärane võimalus pidude vahel lõõgastumiseks ja enda hellitamiseks. Samuti saate nautida meie kaunist lõkkeplatsi, kus saate veeta aega lähedaste ja sõpradega ning luua hubase õhkkonna sünnipäevapeo jaoks. Meie kompleksis on ka võimalus telkida, mis annab teile võimaluse korraldada unikaalne sünnipäevaüritus looduses.

Saunamaja on veel üks suurepärane võimalus sünnipäevapidudeks. Seal asub peosaal, mis mahutab kuni 30 inimest, ning majutusvõimalused 11 inimesele. Saunamajas on ka eraldi saun 12 inimesele, kus saate nautida lõõgastavat leili. Kui soovite midagi erilist, siis kümblustünn ja kaks katusealust terrassi loovad teie sünnipäevaüritusele meeldejääva atmosfääri.

Lisaks pakume kämpingumaju, kus on 4 majakest, mis mahutavad igas majas 3 inimest. See on suurepärane võimalus majutuseks teie sünnipäeva külalistele, kes soovivad veeta öö looduses ja nautida kaunist ümbrust. Lisaks on meie kompleksis lõkkeplats ja grillimisvõimalus, kus saate nautida maitsvat toitu ning luua hubaseid hetki sünnipäeva tähistamiseks.

Meie puhkemajade kompleks on ka lemmikloomasõbralik, nii et teie neljajalgsed sõbrad saavad teie sünnipäeva täiel rinnal nautida. Oleme pühendunud tagama, et teie sünnipäevapidu oleks eriline ja meeldejääv ning meie meeskond on valmis aitama teid kõikide korralduslike detailidega.

Tulge ja tähistage oma sünnipäeva Kivi puhkemajades kaunis keskkonnas ning looge unustamatu sündmus, mida teie ja teie külalised mäletavad veel aastaid.