Pulmade korraldamine

Unistate pulmadest maalilises keskkonnas? Kivi puhkemajade kompleks pakub ideaalset paika, kus saate korraldada oma unistuste pulmapäeva. Meie võimalused ja rajatised sobivad suurepäraselt pulmatseremoonia ja vastuvõtu korraldamiseks ning meie meeskond on valmis tegema kõik selleks, et teie pulmad oleksid meeldejäävad ja täiuslikud.

Peamaja on meie kompleksi süda, pakkudes majutust kokku 18 inimesele. See on ideaalne koht pulmapidudeks ning pakub mugavat ööbimisvõimalust teie lähedastele ja sõpradele. Lisaks on meil ruumid seminarideks ja koosviibimisteks, sealhulgas suur saal, mis mahutab kuni 84 inimest, ning väike saal, mis sobib kuni 30 inimesele. Saate valida vastavalt oma külaliste arvule ja eelistustele.

Peamajas on ka privaatne saun, kus saate lõõgastuda pärast pidustuste möllu. Saun on mõeldud 8 inimesele ning pakub meeldivat puhkust ja taastumist. Lisaks saate meie kaunil lõkkeplatsil luua romantilise õhkkonna ning nautida lõkke ümber olemist ja tähtede vaatlemist.

Meie kompleksi kuulub ka hubane saunamaja, kus on peosaal 30 inimesele ning majutusvõimalused 11 inimesele. Seal asuvad ka saun 12 inimesele, mille juurde kuulub kümblustünn ning kaks katusealusega terrassi. Saunamaja pakub intiimsemat atmosfääri ja täiendavaid võimalusi pulmapidude korraldamiseks.

Lisaks pakume kämpingumaju, millest leiate 4 3-kohalist maja. Need on suurepärane majutusvõimalus pulmakülalistele, kes soovivad veeta öö looduses ja nautida maalilist ümbrust. Lisaks on meil kämpingute lähedal lõkkeplats ja grillimisvõimalus, kus saate veeta aega lähedastega ja nautida maitsvat toitu.

Meie puhkemajade kompleks on ka lemmikloomasõbralik, nii et teie karvased sõbrad saavad teie pulmapäeva täielikult nautida. Oleme pühendunud sellele, et teie pulmad oleksid unustamatud ning meie meeskond teeb kõik endast oleneva, et tagada teile meeldejääv ja stressivaba pulmapäev.

Kivi puhkemajade kompleks pakub kõiki vajalikke võimalusi ja rajatisi, et muuta teie pulmad maagiliseks sündmuseks. Meie meeskond on valmis teid abistama kõikides korraldamise etappides ning tagama, et teie pulmapäev oleks täiuslik. Tulge ja looge oma unistuste pulmad meie kaunis puhkemajade kompleksis.